Aktuality

Přehled táborů na léto 2022 najdete v  záložce TÁBORY.        Přihlašování již máme spuštěno.

S nadcházejícím Adventem jsme pro vás a vaše děti připravili společné tvoření. Přihlášky a popis najdete v záložce KURZY, ADVENTNÍ DÍLNIČKY.                      

Nyní pro vás a vaše děti připravujeme sérii  sobotních a nedělních tvořivých kurzů z různých materiálů. Předvánoční čas se k tomu výborně hodí :-)

Přehled kroužků na školní rok 2021/22 najdete v  záložce KROUŽKY.                          

 

Kontakt

Ing. Ludmila Bednárová

+420 602 529 555

info@krouzkyliduska.cz


č.u: 214688816/0600

IČO: 60242817


Ateliér Liduška

Nezvalova 646 (výměník vedle Zásilkovny)

ZDE NAJDETE ZAČÁTKEM ÚNORA PODROBNOU NABÍDKU POBYTOVÝCH I PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ, KTERÉ USPOŘÁDÁME V LETNÍCH MĚSÍCÍCH 2022.

NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE - PO ROZKLIKNUTÍ KAŽDÉHO Z TÁBORŮ - se DOZVÍTE PODROBNOSTI A MŮŽETE SE ZDE TAKÉ PŘIHLÁSIT. POBYTOVÝ TÁBOR NA STATKU VE STŘÍŽOVICÍCH V LÉTĚ 2022 bude od 31. července.

 Pobytové tábory proběhnou také tentokrát na rodinném statku ve Střížovicích v Českém Ráji (mezi Sychrovem a Pěnčínem). Tábor plánujeme  opět ve všech třech zaměřeních:

V HUDEBNÍM POBYTOVÉM táboře nabízíme výuku na flétnu nebo kytaru (uveďte nástroj do poznámky v přihlášce). Odpolední náplň je pak zaměřena na  zdravý dobrodružný  program v přírodě, v krásném okolí statku.

TVOŘIVÝ POBYTOVÝ TÁBOR - rukodělné tvoření z různých materiálů (korálky, pedik, hlína, hrátky se sklem, enkaustika, plstění ...), odpoledne děti zažijí dobrodružný táborový program.

POBYTOVÝ TÁBOR V LÉTĚ ZA KONÍKY s dopoledním jezdeckým výcvikem již tradičně ve stáji Vitanovice. Odpoledne se děti zúčastní tématických celotáborových her s pestrým programem hlavně venku v krásné přírodě.

Ubytování je na lůžkách v budově ve vlastních spacích pytlích. Stravujeme se 5 x denně včetně nápojů, které si děti průběžně doplňují. K dispozici máme velikou stodolu (špatné počasí nám nevadí :-), dále zahradu s ohništěm, louku, les, sad a krásné přírodní okolí v prostředí Českého Ráje. Samozřejmostí je jídelna a další zázemí (prostor pro tvorbu, hry, wc, sprcha, umývárna,...).

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY BUDEME POŘÁDAT JIŽ TRADIČNĚ V MACHNÍNĚ, KAM BUDEME SPOLEČNĚ Z LIBERCE KAŽDÝ DEN ODJÍŽDĚT VEŘEJNOU DOPRAVOU. V ceně tábora je program dle zaměření, doprava, jedna svačina a obědy včetně nápojů. Děti odpoledne opět přivezeme zpět do LIBERCE.

Přihlašování na tábory v létě 2022 jsme již spustili.

Seznam našich táborů:

Střížovice, pobyty

Rozsáhlý rodinný statek poblíž Pěnčína nedaleko od Sychrova. Je rozložen na krásném místě mezi sady a lesem. K dispozici je ohniště, ke hrám louka a veliká stodola, pokud by nám pršelo. Spaní je zajištěno na lůžkách bez lůžkovin (s vlastními spacáky). Stravovat se budeme v nově zrekonstruované části, kde je jídelna s klubovnou.
Léto s hudbou
31.7. - 5.8. 2022
Popis:
Pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trávit týden plný her a dobrodružství a také s kytarou či flétnou. Je možné i pro děti začínající, ale s vlastní kytarou nebo flétnou. Do poznámky níže uveďte hudební nástroj a stupeň pokročilosti (jak dlouho se na nástroj dítě učí).
Cena:
3550,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 2 volná místa
Léto u koníků
31.7. - 5.8. 2022
Popis:
Tábor je určen pro děti od 7 do 16 let, které chtějí trénovat jezdectví, chtějí se o koních co nejvíce dozvědět a pečovat o ně. Touží zažít dobrodružství a baví je odhalování tajemství i v rámci odpoledního táborového programu.
Cena:
4450,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 2 místa pro náhradníky
Tvořivé léto
31.7. - 5.8. 2022
Popis:
Pro děti od 7 let, které rády tvoří z různých materiálů (například: sklo, fimo, keramika, korálky, látka, vlna, ruční papír,...), mají rády hry a dobrodružství.
Cena:
3850,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě jedno volné místo