Aktuality

NA SOBOTU 2.2. 2019 JSME PŘIPRAVILI ODPOLEDNÍ KURZY, TÉŽ ZCELA NOVOU TECHNIKU, CÍNOVANOU SKLENKU.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ POBYTOVÉ TÁBORY NA STATKU JE JIŽ SPUŠTĚNO.

Kontakt

Ing. Ludmila Bednárová

+420 602 529 555

info@krouzkyliduska.cz


č.u: 214688816/0600

IČO: 60242817


Ateliér Ba-Ka-May

Zhořelecká ulice

NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE SE PO ROZKLIKNUTÍ KAŽDÉHO Z TÁBORŮ DOZVÍTE PODROBNOSTI A MŮŽETE SE ZDE TAKÉ PŘIHLÁSIT.  NA STATKU VE STŘÍŽOVICÍCH V LÉTĚ 2019 bude týden od 21. července 2019. 

 Pobytové tábory proběhnou také tentokrát na rodinném statku ve Střížovicích v Českém Ráji (mezi Sychrovem a Pěnčínem). Tábor plánujeme  opět ve všech třech zaměřeních:

V HUDEBNÍM POBYTOVÉM táboře nabízíme výuku na flétnu, kytaru nebo klavír (uveďte nástroj do poznámky v přihlášce). Odpolední náplň je pak zaměřena na  zdravý dobrodružný  program v přírodě, v krásném okolí statku.

TVOŘIVÝ POBYTOVÝ TÁBOR - Rukodělné tvoření z různých materiálů (korálky, pedik, hlína, hrátky se sklem, enkaustika, plstění ...), odpoledne děti zažijí dobrodružný táborový program.

POBYTOVÝ TÁBOR V LÉTĚ ZA KONÍKY s dopoledním jezdeckým výcvikem již tradičně ve stáji Vitanovice. Odpoledne se děti zúčastní tématických celotáborových her s pestrým programem hlavně venku v krásné přírodě.

Ubytování je na lůžkách v budově ve vlastních spacích pytlích. Stravujeme se 5 x denně včetně nápojů, které si děti průběžně doplňují. K dispozici máme velikou stodolu (špatné počasí nám nevadí :-), dále zahradu s ohništěm, louku, les, sad a krásné přírodní okolí v prostředí Českého Ráje. Samozřejmostí je jídelna a další zázemí (prostor pro tvorbu, hry, wc, sprcha, umývárna,...).

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY ZATÍM JEŠTĚ PŘIPPRAVUJEME. V ceně tábora je program dle zaměření, doprava, jedna svačina a obědy včetně nápojů.

Přihlašování na pobytové tábory je již spuštěno.

Seznam našich táborů:

Pobytový Střížovice

LÉTO S HUDBOU
21. - 27.7. 2 019
Popis:
Pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trávit týden plný her a dobrodružství a také s kytarou, klavírem, či flétnou. Je možné i pro děti začínající, ale s vlastní kytarou nebo flétnou. Do poznámky níže uveďte hudební nástroj a stupeň pokročilosti (jak dlouho se na nástroj dítě učí).
Cena:
3300,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 5 volných míst
LÉTO U KONÍ
21. - 27.7. 2 019
Popis:
Tábor je určen pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trénovat jezdectví, chtějí se o koních co nejvíce dozvědět a pečovat o ně. Touží zažít dobrodružství a baví je odhalování tajemství i v rámci odpoledního táborového programu.
Cena:
3990,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 3 volná místa
TVOŘIVÉ LÉTO
21. - 27.7. 2 019
Popis:
Pro děti od 8 let, které rády tvoří z různých materiálů (například: sklo, fimo, keramika, korálky, látka, vlna, ruční papír,...), mají rády hry a dobrodružství.
Cena:
3600,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 5 volných míst