Aktuality

V srpnu jediný Skleněný kurz během prázdnin 21.-23.8.2020

Od 20.5. již začínáme po přerušení v našem  upraveném a vydezinfikovaném ateliéru.

Přerušení minimálně do 13.4. 2020. Počet předplacených lekcí zůstane přesto zachován.

Již se můžete přihlásit na naše tradiční letní tábory, přehled s  možností přihlášení najdete v záložce TÁBORY

Pozor,máme nové  číslo  účtu  (v  tomto sloupci dole).

Tým našich vedoucích a lektorů vám přeje krásné prožití svátků a v novém roce mnoho zdraví, štěstí a tvořivých zážitků.

V sobotu 30.11. máme připravené kurzy se sklem Tiffany nebo tvorbu vánočních ozdob pomocí korálků a drátků i pro rodinné dvojice. Začínáme v 9 hod. Info v záložce KURZY. 

NOVINKA pro matku s dcerou,babičku s vnučkou:  Připravili jsme pro rodinné dvojice sobotní kurzy společného tvoření 30.11. a 15.12. viz KURZY                          

Již máme spuštěno přihlašování na školní rok 2019/20

 

V záložce "FOTO" najdete nyní výběr fotografií z pobytových táborů ve Střížovicích

 

Kontakt

Ing. Ludmila Bednárová

+420 602 529 555

info@krouzkyliduska.cz


č.u: 2012125002/5500

IČO: 60242817


Ateliér Ba-Ka-May

Zhořelecká ulice

ZDE NAJDETE ZAČÁTKEM LEDNA PODROBNOU NABÍDKU TÁBORŮ, KTERÉ USPOŘÁDÁME V LETNÍCH MĚSÍCÍCH 2020.

NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE - PO ROZKLIKNUTÍ KAŽDÉHO Z TÁBORŮ - se DOZVÍTE PODROBNOSTI A MŮŽETE SE ZDE TAKÉ PŘIHLÁSIT. POBYTOVÝ TÁBOR NA STATKU VE STŘÍŽOVICÍCH V LÉTĚ 2020 bude týden od 25. července.

 Pobytové tábory proběhnou také tentokrát na rodinném statku ve Střížovicích v Českém Ráji (mezi Sychrovem a Pěnčínem). Tábor plánujeme  opět ve všech třech zaměřeních:

V HUDEBNÍM POBYTOVÉM táboře nabízíme výuku na flétnu nebo kytaru (uveďte nástroj do poznámky v přihlášce). Odpolední náplň je pak zaměřena na  zdravý dobrodružný  program v přírodě, v krásném okolí statku.

TVOŘIVÝ POBYTOVÝ TÁBOR - rukodělné tvoření z různých materiálů (korálky, pedik, hlína, hrátky se sklem, enkaustika, plstění ...), odpoledne děti zažijí dobrodružný táborový program.

POBYTOVÝ TÁBOR V LÉTĚ ZA KONÍKY s dopoledním jezdeckým výcvikem již tradičně ve stáji Vitanovice. Odpoledne se děti zúčastní tématických celotáborových her s pestrým programem hlavně venku v krásné přírodě.

Ubytování je na lůžkách v budově ve vlastních spacích pytlích. Stravujeme se 5 x denně včetně nápojů, které si děti průběžně doplňují. K dispozici máme velikou stodolu (špatné počasí nám nevadí :-), dále zahradu s ohništěm, louku, les, sad a krásné přírodní okolí v prostředí Českého Ráje. Samozřejmostí je jídelna a další zázemí (prostor pro tvorbu, hry, wc, sprcha, umývárna,...).

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY BUDEME POŘÁDAT JIŽ TRADIČNĚ V ZÁZEMÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY, KAM BUDEME SPOLEČNĚ Z LIBERCE KAŽDÝ DEN ODJÍŽDĚT VEŘEJNOU DOPRAVOU. V ceně tábora je program dle zaměření, doprava, jedna svačina a obědy včetně nápojů. Děti odpoledne opět přivezeme zpět do LIBERCE.

Přihlašování na tábory spustíme začátkem ledna 2020.

Seznam našich táborů:

Střížovice

Rozsáhlý rodinný statek poblíž Pěnčína nedaleko od Sychrova. Je rozložen na krásném místě mezi sady a lesem. K dispozici je ohniště, ke hrám louka a veliká stodola, pokud by nám pršelo. Spaní je zajištěno na lůžkách bez lůžkovin (s vlastními spacáky). Stravovat se budeme v nově zrekonstruované části, kde je jídelna s klubovnou.
Léto s hudbou
25.- 31.7.2020
Popis:
Pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trávit týden plný her a dobrodružství a také s kytarou či flétnou. Je možné i pro děti začínající, ale s vlastní kytarou nebo flétnou. Do poznámky níže uveďte hudební nástroj a stupeň pokročilosti (jak dlouho se na nástroj dítě učí).
Cena:
3450,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 4 volná místa
Léto u koníků
25.- 31.7.2020
Popis:
Tábor je určen pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trénovat jezdectví, chtějí se o koních co nejvíce dozvědět a pečovat o ně. Touží zažít dobrodružství a baví je odhalování tajemství i v rámci odpoledního táborového programu.
Cena:
4150,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 5 volných míst
Tvořivé léto
25.- 31.7.2020
Popis:
Pro děti od 8 let, které rády tvoří z různých materiálů (například: sklo, fimo, keramika, korálky, látka, vlna, ruční papír,...), mají rády hry a dobrodružství.
Cena:
3750,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 4 volná místa

Z Liberce do Machnína

Z Liberce se přesuneme veřejnou hromadnou dopravou do Machnína, kde budeme využívat zázemí školní družiny i s jídelnou.
Tvořivý příměstský
17. - 21. 8. 2020
Popis:
Pro tvořivě děti ve věku 7 - 10 let, které rády zkouší nové techniky. Pracovat budeme s různými materiály (sklo, korálky, vlna, pedik, přírodní materiály...) venku i uvnitř. Odjíždět budeme společně z Liberce do Machnína ráno a odpoledne se opět vrátíme do Liberce.
Cena:
2150,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 2 volná místa
V létě za koníky
17. - 21. 8. 2020
Popis:
Pro děti od 7 do 10 let, které se chtějí učit jezdit na koních, chtějí se o nich také něco dozvědět a zažít i další hry v klubovně i venku. Děti ráno odvezeme do Machnína a odpoledne přivezeme zpět do Liberce.
Cena:
2550,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 4 volná místa