Aktuality

Již se můžete přihlašovat na naše letní tábory v záložce TÁBORY, nebo pomocí formuláře výše nad aktualitou.

Právě pro vaše děti připravujeme již tradiční pobytové prázdninové tábory od 30.7. do 4.8. 2023. Podrobnosti najdete v záložce TÁBORY.

Přihlašování na "Skleněné kroužky" bylo již spuštěno 

Přehled kroužků na školní rok 2022/23 najdete v  záložce KROUŽKY.                          

 

Kontakt

Ing. Ludmila Bednárová

+420 602 529 555

info@krouzkyliduska.cz


č.u: 214688816/0600

IČO: 60242817


Ateliér Liduška

Nezvalova 646 (výměník vedle Zásilkovny)

ZDE NAJDETE již nyní PODROBNOU NABÍDKU POBYTOVÝCH TÁBORŮ, KTERÉ USPOŘÁDÁME V LETNÍCH MĚSÍCÍCH 2023.

NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE - PO ROZKLIKNUTÍ KAŽDÉHO Z TÁBORŮ - se DOZVÍTE PODROBNOSTI A MŮŽETE SE ZDE TAKÉ PŘIHLÁSIT. POBYTOVÝ TÁBOR NA STATKU VE STŘÍŽOVICÍCH V LÉTĚ 2023 bude od 30. července.

 Pobytové tábory proběhnou také tentokrát na rodinném statku ve Střížovicích v Českém Ráji (mezi Sychrovem a Pěnčínem). Tábor plánujeme  opět ve všech třech zaměřeních:

V HUDEBNÍM POBYTOVÉM táboře nabízíme výuku na flétnu nebo kytaru, případně i klavír (uveďte nástroj do poznámky v přihlášce). Odpolední náplň je pak zaměřena na  zdravý dobrodružný  program v přírodě, v krásném okolí statku.

TVOŘIVÝ POBYTOVÝ TÁBOR - rukodělné tvoření z různých materiálů (korálky, pedik, hlína, hrátky se sklem, mozaika...), odpoledne děti zažijí dobrodružný táborový program.

POBYTOVÝ TÁBOR V LÉTĚ ZA KONÍKY s dopoledním jezdeckým výcvikem již tradičně ve stáji Vitanovice. Odpoledne se děti zúčastní tématických celotáborových her s pestrým programem hlavně venku v krásné přírodě.

Ubytování je na lůžkách v budově ve vlastních spacích pytlích ve velkých pokojích. Stravujeme se 5 x denně včetně nápojů, které si děti průběžně doplňují. K dispozici máme velikou stodolu (špatné počasí nám nevadí :-), dále zahradu s ohništěm, louku, les, sad a krásné přírodní okolí v prostředí Českého Ráje. Samozřejmostí je jídelna a další zázemí (prostor pro tvorbu, hry, wc, sprcha, umývárna,...).

Přihlašování na tábory v létě 2023 máme již spuštěno.

Seznam našich táborů:

Střížovice, pobyty

Rozsáhlý rodinný statek poblíž Pěnčína nedaleko od Sychrova. Je rozložen na krásném místě mezi sady a lesem. K dispozici je ohniště, ke hrám louka a veliká stodola, pokud by nám pršelo. Spaní je zajištěno na lůžkách bez lůžkovin (s vlastními spacáky). Stravovat se budeme v nově zrekonstruované části, kde je jídelna s klubovnou.
Léto s hudbou
30.7. - 4.8. 2023
Popis:
Pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trávit týden plný her a dobrodružství a také s kytarou či flétnou, případně i s klavírem. Je možné i pro děti začínající, ale s vlastní kytarou nebo flétnou. Do poznámky níže uveďte hudební nástroj a stupeň pokročilosti (jak dlouho se na nástroj dítě učí).
Cena:
3750,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 4 volná místa
Léto u koníků
30.7. - 4.8. 2023
Popis:
Tábor je určen pro děti od 7 do 16 let, které chtějí trénovat jezdectví, chtějí se o koních co nejvíce dozvědět a pečovat o ně. Touží zažít dobrodružství a baví je odhalování tajemství i v rámci odpoledního táborového programu.
Cena:
4750,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 10 volných míst
Tvořivé léto
30.7. - 4.8. 2023
Popis:
Pro děti od 7 let, které rády tvoří z různých materiálů (například: sklo, keramika, korálky, látka, vlna, mozaika,...), mají rády hry a dobrodružství.
Cena:
3990,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 8 volných míst