Aktuality

Zveme milovníky Tiffany techniky na výstavu našeho ateliéru. Bude se konat do začátku září 2024

Je k vidění v kavárně Srdeční záležitost (za býv. kinem Lípa vedle kočičí kavárny).

 

Naše tradiční letní tábory ve Střížovicích budou v termínu 14. - 19. 7. 2024

Ještě máme několik volných míst.

LETOS SLAVÍME VÝROČÍ, TYTO TÁBORY POŘÁDÁME JIŽ DESÁTÝM ROKEM

                         

 

Kontakt

Ing. Ludmila Bednárová

+420 602 529 555

info@krouzkyliduska.cz


č.u: 214688816/0600

IČO: 60242817


Ateliér Liduška

Nezvalova 646 (výměník vedle Zásilkovny)

LETOS POŘÁDÁME JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK NAŠICH VYHLÁŠENÝCH TÁBORŮ.

ZDE NAJDETE PODROBNOU NABÍDKU POBYTOVÝCH TÁBORŮ, KTERÉ USPOŘÁDÁME V LETNÍCH MĚSÍCÍCH 2024.

NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE - PO ROZKLIKNUTÍ KAŽDÉHO Z TÁBORŮ - se DOZVÍTE PODROBNOSTI A MŮŽETE SE ZDE TAKÉ PŘIHLÁSIT. POBYTOVÉ TÁBORY NA STATKU VE STŘÍŽOVICÍCH V LÉTĚ 2024 budou od 14. července.

 Pobytové tábory proběhnou také tentokrát na rodinném statku ve Střížovicích v Českém Ráji (mezi Sychrovem a Pěnčínem). Tábor plánujeme  opět ve všech třech zaměřeních:

V HUDEBNÍM POBYTOVÉM táboře nabízíme výuku na flétnu nebo kytaru, případně i klavír (uveďte nástroj do poznámky v přihlášce). Odpolední náplň je pak zaměřena na  zdravý dobrodružný  program v přírodě, v krásném okolí statku.

TVOŘIVÝ POBYTOVÝ TÁBOR - rukodělné tvoření z různých materiálů (korálky, pedik, hlína, hrátky se sklem, mozaika...), odpoledne děti zažijí dobrodružný táborový program.

POBYTOVÝ TÁBOR V LÉTĚ ZA KONÍKY s dopoledním jezdeckým výcvikem již tradičně ve stáji Vitanovice. Odpoledne se děti zúčastní tématických celotáborových her s pestrým programem hlavně venku v krásné přírodě.

Ubytování je na lůžkách v budově ve vlastních spacích pytlích ve velkých pokojích. Stravujeme se 5 x denně včetně nápojů, které si děti průběžně doplňují. K dispozici máme velikou stodolu (špatné počasí nám nevadí :-), dále zahradu s ohništěm, louku, les, sad a krásné přírodní okolí v prostředí Českého Ráje. Samozřejmostí je jídelna a další zázemí (prostor pro tvorbu, hry, wc, sprcha, umývárna,...).

Přihlašování na tábory v létě 2024 je již spuštěno.

Seznam našich táborů:

Střížovice, pobyty

Léto s hudbou
14.-19.7.24
Popis:
Pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trávit týden plný her a dobrodružství a také s kytarou či flétnou, případně i s klavírem. Je možné i pro děti začínající, ale s vlastní kytarou nebo flétnou. Do poznámky níže uveďte hudební nástroj a stupeň pokročilosti (jak dlouho se na nástroj dítě učí).
Cena:
3750,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 2 volná místa
Léto u koníků
14.-19.7.24
Popis:
Tábor je určen pro děti od 7 do 16 let, které chtějí trénovat jezdectví, chtějí se o koních co nejvíce dozvědět a pečovat o ně. Touží zažít dobrodružství a baví je odhalování tajemství i v rámci odpoledního táborového programu.
Cena:
4850,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 4 volná místa
Tvořivé léto
14.-19.7.24
Popis:
Pro děti od 7 let, které rády tvoří z různých materiálů (například: sklo, keramika, korálky, látka, vlna, mozaika,...), mají rády hry a dobrodružství.
Cena:
4150,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 5 volných míst