Aktuality

ZVEME VAS NA PRÁZDNINOVÝ KURZ S TIFFANY TECHNIKOU OD 4. DO 7. ČERVENCE - podrobnosti  viz KURZY

 

JIŽ MÁME SPUŠTĚNO PŘIHLAŠOVÁNÍ TÉŽ NA PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY.

 

NA SOBOTU 2.2. 2019 JSME PŘIPRAVILI ODPOLEDNÍ KURZY, TÉŽ ZCELA NOVOU TECHNIKU, CÍNOVANOU SKLENKU.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ POBYTOVÉ TÁBORY NA STATKU JE JIŽ SPUŠTĚNO.

Kontakt

Ing. Ludmila Bednárová

+420 602 529 555

info@krouzkyliduska.cz


č.u: 214688816/0600

IČO: 60242817


Ateliér Ba-Ka-May

Zhořelecká ulice

NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE - PO ROZKLIKNUTÍ KAŽDÉHO Z TÁBORŮ - se DOZVÍTE PODROBNOSTI A MŮŽETE SE ZDE TAKÉ PŘIHLÁSIT. POBYTOVÝ TÁBOR NA STATKU VE STŘÍŽOVICÍCH V LÉTĚ 2019 bude týden od 21. července 2019. 

 Pobytové tábory proběhnou také tentokrát na rodinném statku ve Střížovicích v Českém Ráji (mezi Sychrovem a Pěnčínem). Tábor plánujeme  opět ve všech třech zaměřeních:

V HUDEBNÍM POBYTOVÉM táboře nabízíme výuku na flétnu, kytaru nebo klavír (uveďte nástroj do poznámky v přihlášce). Odpolední náplň je pak zaměřena na  zdravý dobrodružný  program v přírodě, v krásném okolí statku.

TVOŘIVÝ POBYTOVÝ TÁBOR - Rukodělné tvoření z různých materiálů (korálky, pedik, hlína, hrátky se sklem, enkaustika, plstění ...), odpoledne děti zažijí dobrodružný táborový program.

POBYTOVÝ TÁBOR V LÉTĚ ZA KONÍKY s dopoledním jezdeckým výcvikem již tradičně ve stáji Vitanovice. Odpoledne se děti zúčastní tématických celotáborových her s pestrým programem hlavně venku v krásné přírodě.

Ubytování je na lůžkách v budově ve vlastních spacích pytlích. Stravujeme se 5 x denně včetně nápojů, které si děti průběžně doplňují. K dispozici máme velikou stodolu (špatné počasí nám nevadí :-), dále zahradu s ohništěm, louku, les, sad a krásné přírodní okolí v prostředí Českého Ráje. Samozřejmostí je jídelna a další zázemí (prostor pro tvorbu, hry, wc, sprcha, umývárna,...).

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY BUDEME POŘÁDAT JIŽ TRADIČNĚ V ZÁZEMÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY, KAM BUDEME SPOLEČNĚ Z LIBERCE KAŽDÝ DEN ODJÍŽDĚT VEŘEJNOU DOPRAVOU. V ceně tábora je program dle zaměření, doprava, jedna svačina a obědy včetně nápojů. Děti odpoledne opět přivezeme zpět do LIBERCE.

Přihlašování na tábory je již spuštěno.

Seznam našich táborů:

Pobytový Střížovice

Rozsáhlý rodinný statek poblíž Pěnčína nedaleko od Sychrova. Je rozložen na krásném místě mezi sady a lesem. K dispozici je ohniště, ke hrám louka a veliká stodola, pokud by nám pršelo. Spaní je zajištěno na lůžkách bez lůžkovin (s vlastními spacáky). Stravovat se budeme v nově zrekonstruované části, kde je jídelna s klubovnou.
LÉTO S HUDBOU
21. - 27.7. 2 019
Popis:
Pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trávit týden plný her a dobrodružství a také s kytarou, klavírem, či flétnou. Je možné i pro děti začínající, ale s vlastní kytarou nebo flétnou. Do poznámky níže uveďte hudební nástroj a stupeň pokročilosti (jak dlouho se na nástroj dítě učí).
Cena:
3300,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 4 volná místa
LÉTO U KONÍ
21. - 27.7. 2 019
Popis:
Tábor je určen pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trénovat jezdectví, chtějí se o koních co nejvíce dozvědět a pečovat o ně. Touží zažít dobrodružství a baví je odhalování tajemství i v rámci odpoledního táborového programu.
Cena:
3990,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 2 volná místa
TVOŘIVÉ LÉTO
21. - 27.7. 2 019
Popis:
Pro děti od 8 let, které rády tvoří z různých materiálů (například: sklo, fimo, keramika, korálky, látka, vlna, ruční papír,...), mají rády hry a dobrodružství.
Cena:
3600,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 5 volných míst

Z Liberce do Machnína, příměstské

Z Liberce se přesuneme veřejnou hromadnou dopravou do Machnína, kde budeme využívat zázemí školní družiny i s jídelnou.
Tvořivý příměstský tábor
8.7. - 12.7. 2019
Popis:
Pro tvořivě děti ve věku 7 - 10 let, které rády zkouší nové techniky. Pracovat budeme s různými materiály (sklo, korálky, vlna, pedik, přírodní materiály...) venku i uvnitř. Odjíždět budeme společně z Liberce do Machnína ráno a odpoledne se opět vrátíme do Liberce.
Cena:
1950,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 5 volných míst
V létě za koníky
8.7. - 12.7. 2019
Popis:
Pro děti od 7 do 10 let, které se chtějí učit jezdit na koních, chtějí se o nich také něco dozvědět a zažít i další hry v klubovně i venku. Děti ráno odvezeme do Machnína a odpoledne přivezeme zpět do Liberce.
Cena:
2350,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 4 volná místa