Aktuality

Již můžete děti přihlašovat na tábory příměstské  i pobytové.

NYNÍ PRO VAŠE DĚTI PŘIPRAVUJEME NAŠE TRADIČNÍ LETNÍ TÁBORY POBYTOVÉ I PŘÍMĚSTSKÉ, NA KTERÉ JSTE U NÁS ZVYKLÍ.

JEJICH KVALITU PROVĚŘILO JIŽ OSMÉ KAŽDOROČNÍ OPAKOVÁNÍ.

 

Z DŮVODŮ COVID NAŘÍZENÍ VLÁDY MÁME POZASTAVENOU ČINNOST.

 

Kontakt

Ing. Ludmila Bednárová

+420 602 529 555

info@krouzkyliduska.cz


č.u: 214688816/0600

IČO: 60242817


ZDE NAJDETE ZAČÁTKEM ÚNORA PODROBNOU NABÍDKU POBYTOVÝCH I PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ, KTERÉ USPOŘÁDÁME V LETNÍCH MĚSÍCÍCH 2021.

NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE - PO ROZKLIKNUTÍ KAŽDÉHO Z TÁBORŮ - se DOZVÍTE PODROBNOSTI A MŮŽETE SE ZDE TAKÉ PŘIHLÁSIT. POBYTOVÝ TÁBOR NA STATKU VE STŘÍŽOVICÍCH V LÉTĚ 2021 bude od 25. července.

 Pobytové tábory proběhnou také tentokrát na rodinném statku ve Střížovicích v Českém Ráji (mezi Sychrovem a Pěnčínem). Tábor plánujeme  opět ve všech třech zaměřeních:

V HUDEBNÍM POBYTOVÉM táboře nabízíme výuku na flétnu nebo kytaru (uveďte nástroj do poznámky v přihlášce). Odpolední náplň je pak zaměřena na  zdravý dobrodružný  program v přírodě, v krásném okolí statku.

TVOŘIVÝ POBYTOVÝ TÁBOR - rukodělné tvoření z různých materiálů (korálky, pedik, hlína, hrátky se sklem, enkaustika, plstění ...), odpoledne děti zažijí dobrodružný táborový program.

POBYTOVÝ TÁBOR V LÉTĚ ZA KONÍKY s dopoledním jezdeckým výcvikem již tradičně ve stáji Vitanovice. Odpoledne se děti zúčastní tématických celotáborových her s pestrým programem hlavně venku v krásné přírodě.

Ubytování je na lůžkách v budově ve vlastních spacích pytlích. Stravujeme se 5 x denně včetně nápojů, které si děti průběžně doplňují. K dispozici máme velikou stodolu (špatné počasí nám nevadí :-), dále zahradu s ohništěm, louku, les, sad a krásné přírodní okolí v prostředí Českého Ráje. Samozřejmostí je jídelna a další zázemí (prostor pro tvorbu, hry, wc, sprcha, umývárna,...).

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY BUDEME POŘÁDAT JIŽ TRADIČNĚ V MACHNÍNĚ, KAM BUDEME SPOLEČNĚ Z LIBERCE KAŽDÝ DEN ODJÍŽDĚT VEŘEJNOU DOPRAVOU. V ceně tábora je program dle zaměření, doprava, jedna svačina a obědy včetně nápojů. Děti odpoledne opět přivezeme zpět do LIBERCE.

Přihlašování na tábory spustíme koncem ledna 2021.

Seznam našich táborů:

Střížovice, pobyty

Rozsáhlý rodinný statek poblíž Pěnčína nedaleko od Sychrova. Je rozložen na krásném místě mezi sady a lesem. K dispozici je ohniště, ke hrám louka a veliká stodola, pokud by nám pršelo. Spaní je zajištěno na lůžkách bez lůžkovin (s vlastními spacáky). Stravovat se budeme v nově zrekonstruované části, kde je jídelna s klubovnou.
Léto s hudbou
25. - 30.7. 21
Popis:
Pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trávit týden plný her a dobrodružství a také s kytarou či flétnou. Je možné i pro děti začínající, ale s vlastní kytarou nebo flétnou. Do poznámky níže uveďte hudební nástroj a stupeň pokročilosti (jak dlouho se na nástroj dítě učí).
Cena:
3450,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 5 volných míst
Léto u koníků
25. - 30.7. 21
Popis:
Tábor je určen pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trénovat jezdectví, chtějí se o koních co nejvíce dozvědět a pečovat o ně. Touží zažít dobrodružství a baví je odhalování tajemství i v rámci odpoledního táborového programu.
Cena:
4350,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 4 volná místa
Tvořivé léto
25. - 30.7. 21
Popis:
Pro děti od 8 let, které rády tvoří z různých materiálů (například: sklo, fimo, keramika, korálky, látka, vlna, ruční papír,...), mají rády hry a dobrodružství.
Cena:
3750,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 6 volných míst

Z Liberce do Machnína, příměstský

Výcvik v jízdě na koních probíhá ve stáji Prašný Dvůr. Z Liberce se přesuneme veřejnou hromadnou dopravou do Machnína, kde budeme využívat zázemí školní družiny také pro tábor tvořivý.
Tvořivý příměstský
2. - 6. 8. 2021
Popis:
Pro tvořivě děti ve věku 7 - 10 let, které rády zkouší nové techniky. Pracovat budeme s různými materiály (sklo, korálky, vlna, pedik, přírodní materiály...) venku i uvnitř. Odjíždět budeme společně z Liberce do Machnína ráno a odpoledne se opět vrátíme do Liberce.
Cena:
2150,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 6 volných míst
V létě za koníky
2. - 6. 8. 2021
Popis:
Pro děti od 7 do 10 let, které se chtějí učit jezdit na koních, chtějí se o nich také něco dozvědět a zažít i další hry v klubovně i venku. Děti ráno odvezeme do Machnína a odpoledne přivezeme zpět do Liberce.
Cena:
2350,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě 41 volných míst