Aktuality

PRÁVĚ PROBÍHÁ VÝSTAVA NAŠEHO ATELIÉRU BA-KA-MAY VE VESTIBULU KRAJSKÉHO ÚŘADU V LIBERCI, DO KONCE ČERVENCE - SRDEČNĚ ZVEME

 

NAVÝŠILI JSME KAPACITU POBYTOVÉHO TÁBORA LÉTO U KONÍ, od 21.7.  

 

NA PRÁZDNINOVÝ KURZ TIFFANY SE JIŽ MŮŽETE PŘIHLAŠOVAT

 

Nové prostory našeho působení jsou nyní ve Zhořelecké ulici na rohu pod Malým divadlem.

 

Do nabídky táborů jsme nově zařadili  i tvořivý příměstský tábor.

 

V jarních měsících nabízíme ještě několik volných míst v našich rukodělných kroužcích jak pro děti v ZŠ v Harcově tak pro dospělé v našem ateliéru.

Termíny jsou pravidelně ve středu, viz záložka KROUŽKY

Kontakt

Ing. Ludmila Bednárová

+420 602 529 555

info@krouzkyliduska.cz


č.u: 214688816/0600

IČO: 60242817


Ateliér Ba-Ka-May

Zhořelecká ulice

PRO VAŠE DĚTI MÁME PŘIPRAVENÉ PŘÍMĚSTSKÉ I POBYTOVÉ TÁBORY V LÉTĚ 2018 - VIZ DOLE - na této stránce. PO ROZKLIKNUTÍ SE OBJEVÍ PODROBNOSTI KAŽDÉHO TÁBORA i možnost přihlášení 

 Pobytové tábory proběhnou také tentokrát na rodinném statku ve Střížovicích v Českém Ráji (mezi Sychrovem a Pěnčínem).  

V HUDEBNÍM POBYTOVÉM táboře nabízíme výuku na flétnu, kytaru nebo klavír (uveďte nástroj do poznámky v přihlášce).

TVOŘIVÝ POBYTOVÝ TÁBOR - Rukodělné tvoření z různých materiálů (korálky, pedik, hlína, hrátky se sklem, enkaustika, plstění ...)

POBYTOVÝ TÁBOR V LÉTĚ ZA KONÍKY s dopoledním jezdeckým výcvikem již tradičně ve stáji Vitanovice. Odpoledne se děti zúčastní tématických celotáborových her s pestrým programem hlavně venku v krásné přírodě.

Ubytování je na lůžkách v budově ve vlastních spacích pytlích. Stravujeme se 5 x denně včetně nápojů, které si děti průběžně doplňují. K dispozici máme velikou stodolu (špatné počasí nám nevadí :-), dále zahradu s ohništěm, louku, les, sad a krásné přírodní okolí v prostředí Českého Ráje. Samozřejmostí je jídelna a další zázemí (prostor pro tvorbu, hry, wc, sprcha, umývárna,...).

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY SE BUDOU KONAT V ZŠ V MACHNÍN, KAM BUDEME SPOLEČNĚ ODJÍŽDĚT Z LIBERCE. V ceně tábora je program dle zaměření, doprava tam i zpět, jedna svačina a obědy včetně nápojů.

Seznam našich táborů:

Ateliér BA-KA-MAY

Pobytový, Střížovice

LÉTO S HUDBOU
21.- 27.7.2018
Popis:
Pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trávit týden plný her a dobrodružství a také s kytarou, klavírem, či flétnou. Je možné i pro děti začínající, ale s vlastní kytarou nebo flétnou. Do poznámky níže uveďte hudební nástroj a stupeň pokročilosti (jak dlouho se na nástroj dítě učí).
Cena:
3150,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 2 volná místa
LÉTO U KONÍ
21.- 27.7.2018
Popis:
Tábor je určen pro děti od 8 do 16 let, které chtějí trénovat jezdectví, chtějí se o koních co nejvíce dozvědět a pečovat o ně. Touží zažít dobrodružství a baví je odhalování tajemství.
Cena:
3650,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 2 volná místa
TVOŘIVÉ LÉTO
21.- 27.7.2018
Popis:
Pro děti od 8 let, které rády tvoří z různých materiálů (například: sklo, fimo, keramika, korálky, látka, vlna, ruční papír,...), mají rády hry a dobrodružství.
Cena:
3250,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 2 volná místa

Příměstský, Machnín

Tvořivý příměstský
16. - 20. července
Popis:
Pro tvořivě děti, které rády zkouší nové techniky. Pracovat budeme s různými materiály (sklo, korálky, vlna, pedik, přírodní materiály...) venku i uvnitř. Odjíždět budeme společně z Liberce do Machnína ráno a odpoledne se opět vrátíme do Liberce.
Cena:
1950,- Kč
Kapacita:
Na táboře jsou ještě 2 volná místa
V létě za koníky
16.- 20.7.2018
Popis:
Pro děti od 7 do 10 let, které se chtějí učit jezdit na koních, chtějí se o nich také něco dozvědět a zažít spoustu radovánek a her. Děti ráno odvezeme do Machnína a odpoledne přivezeme zpět buď vlakem, nebo MHD kolem 16 hodiny.
Cena:
2250,- Kč
Kapacita:
Na táboře je ještě jedno volné místo