Aktuality

V srpnu jediný Skleněný kurz během prázdnin 21.-23.8.2020

Od 20.5. již začínáme po přerušení v našem  upraveném a vydezinfikovaném ateliéru.

Přerušení minimálně do 13.4. 2020. Počet předplacených lekcí zůstane přesto zachován.

Již se můžete přihlásit na naše tradiční letní tábory, přehled s  možností přihlášení najdete v záložce TÁBORY

Pozor,máme nové  číslo  účtu  (v  tomto sloupci dole).

Tým našich vedoucích a lektorů vám přeje krásné prožití svátků a v novém roce mnoho zdraví, štěstí a tvořivých zážitků.

V sobotu 30.11. máme připravené kurzy se sklem Tiffany nebo tvorbu vánočních ozdob pomocí korálků a drátků i pro rodinné dvojice. Začínáme v 9 hod. Info v záložce KURZY. 

NOVINKA pro matku s dcerou,babičku s vnučkou:  Připravili jsme pro rodinné dvojice sobotní kurzy společného tvoření 30.11. a 15.12. viz KURZY                          

Již máme spuštěno přihlašování na školní rok 2019/20

 

V záložce "FOTO" najdete nyní výběr fotografií z pobytových táborů ve Střížovicích

 

Kontakt

Ing. Ludmila Bednárová

+420 602 529 555

info@krouzkyliduska.cz


č.u: 2012125002/5500

IČO: 60242817


Ateliér Ba-Ka-May

Zhořelecká ulice

Užitečné informace pro rodiče

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ NA ŠK. ROK 2019/20                                                                                Platba na druhé pololetí je splatná ve stejné výši, nejdéle však do 28. února 2020.

Přihláška je platná na celý školní rok 2019/20

Po přihlášení do našeho systému se stává přihláška závaznou až tehdy, pokud obdržíme platbu NA PRVNÍ POLOLETÍ. Po 14 dnech od přihlášení systém přihlášky bez platby automaticky vymaže. Toto opatření je nutné proto, že se již hlásí další zájemci a jsou na některé kroužky zařazováni jako náhradníci, protože místa blokují dřívější přihlášky, které nejsou potvrzeny platbou, takže vlastně nevíme, zda opravdu mají o docházku na kroužek zájem.

Na první hodině kroužku odevzdejte pouze levou polovinu přihlášky s vaším podpisem.
Pravou část přihlášky si uschovejte (např. pro platbu na druhé pololetí).

Pokud se Vám nedaří přihlásit pomocí naší online přihlášky, informujte nás, rezervujeme Vám místo a přidělíme variabilní symbol, zašleme "papírovou přihlášku".

Pokud dítě z vážných důvodů nemůže v novém pololetí v docházce na kroužek pokračovat, je nutné písemné odhlášení do 31. ledna 2020.

Jestliže v průběhu pololetí dítě přestane kroužek navštěvovat, platba se nevrací. Pokud se tak stane ze zdravotních důvodů, docházka je přerušená i ve škole, jsme schopni poměrnou část platby převést na další období. Neváhejte nás kontaktovat, vše řešíme vstřícně, individuálně a přátelsky.

ZÁKLADNÍ INFORMACE K TÁBORŮM, léto 2018

TÁBOROVÁ PŘIHLÁŠKA SE STÁVÁ ZÁVAZNOU VE CHVÍLI PŘIPSÁNÍ ZÁLOHY (500,- za příměstský a 1000,- za pobytový tábor). Po přihlášení je nutné uhradit zálohu do 14 dnů. Jinak se přihláška automaticky vymaže, aby nebylo místo blokováno pro případné další zájemce. Doplatek je třeba uhradit do 15. června. Storno podmínky jsou uvedeny na přihlášce. Pokyny k nástupu na tábory včetně potřebných tiskopisů (dotazník, potvrzení od lékaře,...) obdržíte na Vámi uvedenou emailovou adresu v přihlášce začátkem června po připsání doplatku na náš účet.

Na pobytové tábory ve Střížovicích je nástup v Liberci na hlavním nádraží ČD v sobotu v brzkém odpoledni a příjezd do Liberce v pátek v brzkém odpoledni. Na táborech poskytujeme plné celodenní stravování včetně nápojů (5 - 6 jídel denně). Ubytování je v budově na lůžkách s vlastními spacími pytly.

Na příměstské tábory je nástup v 7:45 - 8:15 hodin v ateliéru Ba-Ka-May a zakončení v 16 hodin. Na táborech poskytujeme jednu svačinu, nápoje a obědy.