Aktuality

Zveme milovníky Tiffany techniky na výstavu našeho ateliéru. Bude se konat do začátku září 2024

Je k vidění v kavárně Srdeční záležitost (za býv. kinem Lípa vedle kočičí kavárny).

 

Naše tradiční letní tábory ve Střížovicích budou v termínu 14. - 19. 7. 2024

Ještě máme několik volných míst.

LETOS SLAVÍME VÝROČÍ, TYTO TÁBORY POŘÁDÁME JIŽ DESÁTÝM ROKEM

                         

 

Kontakt

Ing. Ludmila Bednárová

+420 602 529 555

info@krouzkyliduska.cz


č.u: 214688816/0600

IČO: 60242817


Ateliér Liduška

Nezvalova 646 (výměník vedle Zásilkovny)

Užitečné informace pro rodiče

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO KROUŽKŮ NA ŠK. ROK 2021/22                                                                                

Přihláška je platná na celý školní rok 2021/22

Po přihlášení do našeho systému se stává přihláška závaznou až tehdy, pokud obdržíme platbu NA PRVNÍ POLOLETÍ. Po 14 dnech od přihlášení systém přihlášky bez platby automaticky vymaže. Toto opatření je nutné proto, že se již hlásí další zájemci a jsou na některé kroužky zařazováni jako náhradníci, protože místa blokují dřívější přihlášky, které nejsou potvrzeny platbou, takže vlastně nevíme, zda opravdu mají o docházku na kroužek zájem.

Na první hodině kroužku odevzdejte pouze levou polovinu přihlášky s vaším podpisem.
Pravou část přihlášky si uschovejte (např. pro platbu na druhé pololetí).

Pokud se Vám nedaří přihlásit pomocí naší online přihlášky, informujte nás, rezervujeme Vám místo a přidělíme variabilní symbol, zašleme "papírovou přihlášku".

Pokud dítě z vážných důvodů nemůže v novém pololetí v docházce na kroužek pokračovat, je nutné písemné odhlášení do 31. ledna 2022.

Jestliže v průběhu pololetí dítě přestane kroužek navštěvovat, platba se nevrací. Pokud se tak stane ze zdravotních důvodů, docházka je přerušená i ve škole, jsme schopni poměrnou část platby převést na další období. Neváhejte nás kontaktovat, vše řešíme vstřícně, individuálně a přátelsky.

ZÁKLADNÍ INFORMACE K TÁBORŮM, léto 2022

TÁBOROVÁ PŘIHLÁŠKA SE STÁVÁ ZÁVAZNOU VE CHVÍLI PŘIPSÁNÍ ZÁLOHY (500,- za příměstský a 1000,- za pobytový tábor). Po přihlášení je nutné uhradit zálohu do 14 dnů. Jinak se přihláška automaticky vymaže, aby nebylo místo blokováno pro případné další zájemce. Doplatek je třeba uhradit do 15. června. Storno podmínky jsou uvedeny na přihlášce. Pokyny k nástupu na tábory včetně potřebných tiskopisů (dotazník, potvrzení od lékaře,...) obdržíte na Vámi uvedenou emailovou adresu v přihlášce koncem června po připsání doplatku na náš účet.

Na pobytové tábory ve Střížovicích je nástup v Liberci na hlavním nádraží ČD v sobotu v brzkém odpoledni a příjezd do Liberce v pátek v brzkém odpoledni. Na táborech poskytujeme plné celodenní stravování včetně nápojů (5 - 6 jídel denně). Ubytování je v budově na lůžkách s vlastními spacími pytly.

Na příměstské tábory je nástup v 7:45 - 8:15 hodin a zakončení v 16 hodin. Na táborech poskytujeme jednu svačinu, nápoje a obědy.